ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Донецьку затримали трьох журналістів, що знімали кортеж Януковича

Велика Епоха
Донецька міліція 18 серпня затримала трьох кореспондентів, які знімали на відеокамери кортеж Віктора Януковича та його чиновників, що прибули на похорони Василя Джарти – прем'єр-міністра Криму.

У Донецьку затримали трьох журналістів, що знімали кортеж Януковича. Фото: korrespondent.net
У Донецьку затримали трьох журналістів, що знімали кортеж Януковича. Фото: korrespondent.net
Про це повідомив агентству unian.net голова Донецької організації «Спілка ошуканих вкладників» Дмитро Верзілов. Як розповів він, сьогодні вранці співробітники міліції затримали кореспондентів порталів «НУО», «Кордон» і «Агентства журналістських розслідувань» без всяких пояснень. У той час сам Верзілов і журналісти перебували на узбіччі дороги, неподалік від аеропорту Донецька та знімали на відео кортеж Януковича.

Всіх доставили до Київського РВВС м. Донецька «для встановлення особи», оскільки, за словами співробітників міліції, вони «якось підозріло виглядали», уточнив подробиці депутат Верзілов. І його, і журналістів все ще утримують у райвідділі без пояснень.

Сама ж прес-служба МВС Макіївки спростувала інформацію про затримання журналістів. «Ніхто з репортерів під час похоронної процесії не був затриманий: ні офіційно зареєстровані, ні позаштатні ... ЗМІ безперешкодно здійснюють фото та відеозйомку», – цитує слова представника прес-служби Донецьке агентство «Острів».

Сьогодні, 18 серпня, в Макіївці пройшла похоронна церемонія прощання з прем'єр-міністром Криму Василем Джарти. У зв'язку з цим співробітниками ДАІ було перекрито рух у центрі міста.