• Великий теракт здійснено у мечеті Пакистану

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 19 серпня 2011 року

Великий теракт здійснено 19 серпня вранці в Пакистані, в одному з найбільших його міст – Джамруді. Загинуло 40 людей, більше 100 отримали поранення.

Терорист-смертник привів у дію потужний вибуховий пристрій в одній із місцевих мечетей, під час ранкової молитви. На думку поліції, цей напад – справа рук талібів із руху пакистанських екстремістів «Техрік-і-талібан Пакистан». На рахунку цього угруповання велика частина терактів, скоєних у цій країні.

Пакистанські таліби, таким чином, зганяють свою помсту за участь місцевих жителів у загонах народного рушення країни в боротьбі проти екстремістів.

Двома днями раніше, 17 серпня в Карачі в ході зіткнень з угрупуваннями загинуло більше 30 чоловік, у числі яких опинився й колишній член парламенту Ваджа Карим Дад, а також жінки, діти та підлітки. Багато з них були викрадені та перед смертю зазнали тортур. Тіла жертв, загорнуті у мішки, знаходили по всьому місту. У багатьох із них були виколоті очі.

За відомостями поліції, тільки за липень 2011 року стало відомо про 315 загиблих у цьому портовому місті. Представники органів безпеки вважають, що терористи перебувають під крилом високопоставлених політиків. Свої акти залякування вони здійснюють з метою розпалювання міжетнічних конфліктів, а також борються за сферу впливу.

Як відомо, найчисленніша партія Пакистану «Об'єднаний національний рух Пакистану» (MQM) два місяці тому заявила про свій намір знову ввійти в правлячу коаліцію. Після цього в Карачі розгорнулися масові вбивства.

Зауважимо, зараз всі послідовники ісламу відзначають священний місяць рамадан, під час якого заборонено будь-яке насильство, згідно з ісламською релігією.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...