• Центр променевої терапії відкрився у Рівно

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 29 серпня 2011 року

Центр променевої терапії при обласному онкологічному диспансері відкрився 29 серпня у м. Рівно, повідомляє прес-служба Президента України.

У церемонії відкриття нового закладу взяв участь глава держави. Він перерізав символічну стрічку і подякував всіх інвесторів, а також учасників будівництва об'єкта, зокрема – фонд Ріната Ахметова «Розвиток України». Потім президент вручив клініці сертифікати на медичне обладнання, поспілкувався з колективом закладу та ознайомився з умовами лікування хворих.

У новому Онкоцентрі променевої терапії встановлено новітнє унікальне обладнання, яке дозволить лікувати хворих на високому рівні технологій. Його фахівці пройшли навчання за кордоном у відповідних лікувальних закладах.

Рівненська область, одна з прилеглих зон Чорнобильської катастрофи, давно потребувала такого Центра, оскільки в даному регіоні налічується до 18 тисяч онкохворих, як зазначив президент.

Він також сказав, що сьогодні уряд країни вважає одним з першочергових завдань – реформування медичної галузі. «Цього чекають люди», – сказав глава держави.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...