• За стрічку Януковича пенсіонерку посадили у СІЗО на 10 діб

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 30 серпня 2011 року

Сьогодні відбувся суд над 65-річною киянкою Галиною Швидкою, яка 24 серпня відрізала стрічку з прізвищем Віктора Януковича на вінку Президента України, покладеного біля пам'ятника Тарасу Шевченко.

 

Рішенням суду літній жінці винесли адміністративний вирок за дрібне хуліганство: позбавлення волі на 10 діб у СІЗО на Дарниці.

 

Як повідомляє сайт БЮТ-Батьківщини, Г. Швидка зрізала стрічку „як сувенір на пам'ять про Президента”. Проте столичний главк міліції стверджує, що вона не тільки її зрізала, а й влаштувала з цього цілу акцію, звинувачуючи «всіх і вся у всіх бідах». «Влаштувала спектакль», – як сказали в міліції. Все це було запротокольовано у МВС України.

Сама ж пенсіонерка заявила, що вчинила це з усією усвідомленістю – на знак протесту проти політики В. Януковича.

 

У суді ж міліція стверджувала, що вінок належить президенту Януковичу, таким чином, громадянка Г. Швидка пошкодила його майно. На розгляді були присутні також народні депутати з БЮТ Сергій Сас і Юрій Одарченко. Як сказав С. Сас, судом так і не було доведено, що вінок належить Януковичу.

Як повідомлялося раніше, на допит як свідків за фактом організації мітингів 24 серпня – в День незалежності України були викликані лідер партії «За Україну» В'ячеслав Кириленко, нардеп від БЮТ Володимир Яворівський і перший заступник голови БЮТ-Батьківщини Олександр Турчинов. В цілому, МВС допитає близько 18 депутатів опозиційних сил.

Нагадаємо, за опір правоохоронним органам і некоректні гасла на День незалежності України учасникам мітингів може загрожувати тюремне ув'язнення від 2 до 5 років, заявляє Міністерство внутрішніх справ України.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...