• Надзвичайна ситуація оголошена в Ужгороді через вибух газопроводу

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 30 серпня 2011 року

Майже 5 тисяч жителів Ужгорода залишилися без газу, електро-і водопостачання через вибух газопроводу 29 серпня, передає прес-служба МНС України.

Вибух стався о 17:07 годині, через годину після земляних робіт з ремонту підземних електромереж, «несанкціоновано» здійснених бригадами «Закарпатгаз». Під час них і був пошкоджений газопровід. У результаті стався витік газу і потужний вибух з подальшим горінням. Від вибуху сильно постраждало довколишнє кафе «Шериф».

Троє осіб з опіками різного ступеня були доставлені у лікарню. Жінка-бармен отримала 90% опіків тіла, відвідувачка кафе – 45%. Зараз вони у важкому стані перебувають у реанімації. Ще один чоловік доставлений в опікове відділення лікарні з 30% опіками тіла.

Вчора до 18:20 пожежа була ліквідована службами МНС у Закарпатській області та пожежними підрозділами, а також аварійною бригадою «Закарпатгаз». Залишки газу вже догоріли.

Тепер близько 5 тисяч ужгородців залишилися без електро- та водопостачання. Без світла залишилася і залізниця. Тимчасово не діє вітка залізничного сполучення на Волосянку.

Під час обходу по квартирах, у двох з них була виявлена надмірна загазованість житлових приміщень. Газова суміш заповнила каналізаційні люки та шахти мережі електрозв'язку. У радіусі 300 м від аварії з дев'яти вулиць було відселено 140 осіб. На позачерговому засіданні через вибух газопроводу 29 серпня облдержадміністрацією Ужгороду було оголошено надзвичайна ситуація регіонального рівня.

Електропостачання в місті відновлять протягом доби, а на відновлення подачі газу потрібно 2-3 доби, повідомляє прес-служба Закарпатської облдержадміністрації.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...