• Сім'ї загиблих шахтарів отримали компенсацію – 1 мільйон гривень

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 29 серпня 2011 року

25 сім'ям загиблих гірників шахти «Суходольська-Східна» повністю виплачені компенсації, повідомляє прес-служба ВАТ «Краснодонвугілля».

Станом на 29 серпня, належну компенсацію не отримали тільки три родини загиблих. В одного представника є проблеми з документами, а двоє інших проживають у Росії. Очікується, понад 805 тис. грн. – сума, що залишилася, буде виплачена після врегулювання юридичних питань і оформлення необхідних документів. Це десь на початку вересня.

За заявою начальника управління праці та соцзахисту населення Луганської ОДА Елеонори Поліщук, кожній сім'ї загиблого шахтаря виплачено близько 1 млн. грн., а також неодержана частина зарплати, компенсація за невикористану відпустку і компенсація в розмірі трьох місячних окладів загиблих гірників. Це понад 800 тис. грн. Усього сім'ям виплачено компенсації на суму близько 27 млн. грн.

Сім'ї, які втратили годувальників, також отримають допомогу від Пенсійного фонду України у вигляді щомісячних пенсій дітям і батькам загиблих. Загальний фонд склав 11 млн. грн. У той же час діти загиблих шахтарів по досягненню віку зможуть безкоштовно навчатися в будь-якому навчальному закладі країни. Усі витрати на навчання буде покривати «Краснодонвугілля», повідомляє УРА-Информ.Донбасс.

Зі свого боку партнер «Краснодонвугілля» ПАТ «Донецьксталь» також надав допомогу всім сім'ям загиблих у розмірі 100 тисяч грн.

Нагадаємо, вибух на шахті «Суходольська-Східна» у м. Суходільськ Краснодонського району Луганської області стався в ніч на 29 липня 2011 року. В результаті аварії загинуло 28 осіб.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...