• Укрсоцбанк буде тепер зватися UniCredit Bank

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 1 вересня 2011 року

Укрсоцбанк змінив свою торгову марку на UniCredit Bank. З 1 вересня 2011 року він продовжить свою діяльність на українському ринку під новим брендом, зберігши при цьому стару юридичну назву – Укрсоцбанк, повідомляє прес-центр банку. 

Джерело вказує на стратегічну мету групи – злиття двох банків в одну юридичну особу і під одну торгову марку UniCredit Bank для посилення позицій бренду UniCredit на ринку України.

Як зазначив голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін: «У Європі UniCredit має досить сильні позиції, тому ми вирішили використати цю перевагу для того, щоб більш підсилити нашу діяльність на вітчизняному ринку. Згідно з проведеними опитуваннями, наші клієнти позитивно поставилися до нового імені банку. Для них бренд UniCredit – це ознака надійності».

До відома, Укрсоцбанк є учасником міжнародної Групи UniCredit та заснований у вересні 1990 року. Мережа банку налічує 417 відділень і 7 макрофілій із загальним штатом співробітників 9 тис. осіб. Сама ж італійська група UniCredit володіє більше 95% акціями Укрсоцбанку.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...