• Опозиціонери закидали Адміністрацію Януковича димовими шашками

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 31 серпня 2011 року

На Банковій вулиці в Києві, навпроти Адміністрації президента відбулася акція проти політичних репресій, в ході яких цю будівлю закидали димовими шашками.

Акцію організували активісти Конгресу українських націоналістів, Української народної партії, Всеукраїнського об'єднання «Свобода» та інших організацій, під своїми прапорами. На півгодинному заході серед 50 осіб були присутні і депутати «Наша Україна – Народна Самооборона».

Перед посиленим міліцейським кордоном, для Януковича була виставлена „урна” з картону, з написом «Вибухонебезпечно». Всередині неї лежали розбиті яйця і вінок. На думку учасників – це ті предмети, яких боїться президент. А на самій акції, досить спокійно, виступали різні представники партій-учасниць. Зокрема, Олександр Данилюк із «Спільна справа» і Микола Коханівський зі «Свободи».

За пів години до закінчення мітингу, хтось з учасників кинув у бік Адміністрації президента кілька димових шашок. Всіх повністю затягло чорним димом. Загорівся транспарант «Свободу патріотам!», який був причеплений до огорожі. Міліція одразу побігла за вогнегасником. Поки його принесли, люди самі загасили банер.

Через пів години мітингувальники розійшлися, а організаторів заходу затримала міліція.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...