• Слідство довело вину Тимошенко – генпрокурор України

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 2 вересня 2011 року

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка заявив 2 вересня на прес-конференції в Донецьку, що слідством доведена провина Юлії Тимошенко в газовій угоді з Росією.

«Я зараз не маю права коментувати нові докази у справі Юлії Тимошенко, оскільки вони ще розглядаються судом, але однозначно скажу, що вина Юлії Володимирівни слідством вже доведена», – підкреслив він.

«Я, також як і ви, спостерігаю за судовим процесом, і те, що було розкрито слідством, підтверджується судом, щоб хто-небудь не коментував з цього приводу. Слідство досить вже надало суду фактів і документів, щоб він міг визначитися з винністью або невинністью Тимошенко ... Але, остаточну крапку поставить тільки суд», – додав генпрокурор.

У свою чергу, сьогодні Печерський суд заслуховує газових експертів, які досліджували газові контракти-2009, а адвокати Юлії Тимошенко намагаються затягнути процес.

Нагадаємо, екс-прем'єра України Юлію Тимошенко заарештували 5 серпня 2011 на одному з чергових судових засідань по «газовій» справі. До цього вона перебувала на підписці про невиїзд. Її звинувачують за зловживання службовим становищем при підписанні газового контракту з Росією два роки тому.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...