• У Луценка виявили цироз печінки — адвокати

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 2 вересня 2011 року

При медичному обстеженні лікарі виявили у підслідного колишнього глави МВС України Юрія Луценка цироз печінки, заявила про це у четвер на прес-конференції в Києві його дружина і захисники.

Дружина колишнього міністра Ірина Луценко прочитала висновок, написаний лікарями: «Якщо не буде проведено термінове належне лікування Юрію Луценко, можуть бути незворотні процеси у шлунково-кишковому тракті з подальшим прогресуванням цирозу печінки і його декомпенсацією, крововиливами, розвитком ускладнень і трансформацією в рак».

Вона звинуватила владу України в тому, що вони «свідомо знищують» її чоловіка і зажадала забезпечити йому захист і госпіталізацію для проведення медичного лікування.

«Група експертів з Мінохоронздоров'я встановила у чоловіка прогресуючий стан захворювання, і ухвалила, що йому потрібне термінове лікування з дообстеженням у гастроентерологічному стаціонарі. Але, незважаючи на це Печерський районний суд не дав сьогодні дозволу на його госпіталізацію», — сказала Ірина Луценко.

Зі свого боку, прес-служба Державної пенітенціарної служби повідомила, що 1 вересня Печерський районний суд дав дозвіл на проведення фахівцями МОЗ комісійного огляду Луценка, але в межах Київського СІЗО.

Поки що Юрій Луценко перебуває в камері Лук'янівського СІЗО без належного медичного забезпечення, а судді, що розглядають його справу, пішли у відпустку.

Раніше, 30 серпня 2011 р, у зв'язку з клопотанням захисту, лікарі обстежили Юрія Луценка в Київському слідчому ізоляторі і встановили «криптогенний цироз печінки з портальною гіпертензією і варикозом вен стравоходу», згідно констатації Ірини Луценко.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...