• Президенти України та Ізраїлю обговорили те, як будувати своє майбутнє

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 вересня 2011 року

У Лівадійському палаці відбулася зустріч Віктора Януковича з Президентом Ізраїлю Шимоном Пересом, який прилетів до України для участі у 8-му Ялтинському щорічному форумі, повідомляє прес-служба Президента.

Зустріч Віктора Януковича з Президентом Ізраїлю Шимоном ПересомПід час розмови В. Янукович підкреслив важливість прийнятого рішення про безвізовий режим між Україною та Ізраїлем, який став стимулом для ділових відносин між бізнес-колами та розвитку туризму.

Також український глава запросив пана Переса 3 жовтня очолити зарубіжну урядову делегацію з нагоди 70-ї річниці трагедії Бабиного Яру.

Президент Ізраїлю подякував Віктору Януковичу за запрошення, і, в свою чергу, запросив українського главу здійснити візит до них. Він також зазначив, що Ізраїль у співдружності з ЄС думає над тим, як продовжити будувати «наше життя і наше майбутнє».

Віктор Янукович прийняв запрошення і планує відвідати єврейську державу до кінця поточного року.

Ялтинський 8-й щорічний форум «Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє» почав свою роботу сьогодні в Лівадійському палаці. Цей захід, який зібрав близько 200 фахівців і політиків із 20 країн світу, продовжить свою зустріч до 18 вересня, в ході якого будуть обговорені відносини України та ЄС, а також досягнуто підписання Угоди про асоціацію.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...