• Україна ввела нові правила оформлення віз для іноземців

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 вересня 2011 року

З 10 вересня 2011 року набула чинності постанова українського уряду про нові правила оформлення віз для іноземців, що в'їжджають на територію України, або проходять транзитом, повідомив вчора прес-секретар МЗС Олександр Дикусаров.Нововведення прийняті відповідно до сучасних вимог законодавства ЄС, повідомив він. Так, згідно з документом, скорочена кількість типів віз з 22 до трьох. Залежно від терміну перебування встановлені транзитна, короткотермінова (до 3-х місяців), і довгострокова візи (більш 3-х місяців). При цьому візовий тариф для іноземців збільшився в 1,5-2 рази. Разова віза тепер коштує 85$, 2-х разова – 130$ і багаторазова – 200$.

Також скасовано короткострокові колективні запрошення і візи громадянам Гватемали, Мексики, Малайзії, Сінгапуру, Панами та Хорватії.

Для туристів Антигуа і Барбадосу, Барбуда, Маврикія, Сальвадору, Туреччини та Сейшельських островів, на принципах взаємності вводиться можливість оформлення віз терміном до 15 днів в Одеському морському торговому порту і аеропортах «Бориспіль», «Одеса», а також «Сімферополь».

У разі відмови, Україна тепер зобов'язана інформувати іноземців у письмовому вигляді причину відмови, а ті, в свою чергу, можуть оскаржити прийняте рішення в установленому порядку.

Нагадаємо, постанова про правила оформлення віз для в'їзду в Україну та транзитного проїзду по українській території було прийнято Кабінетом міністрів 1 червня 2011 року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...