• Кірєєв відмовився закрити справу Тимошенко

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 8 вересня 2011 року
Суддя київського Печерського районного суду Родіон Кірєєв відмовився сьогодні задовольнити клопотання екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко про закриття проти неї газової кримінальної справи.

Він зазначив: «Якщо в стадії судового процесу й виявлено аргументи для закриття кримінальної справи, суд все одно повинен розглянути справу до кінця, як вимагає того процесуальний кодекс. І в разі підтвердження доказів невинності підслідного виноситься остаточний виправдувальний вирок».

Крім цього, Кірєєв повернув адвокатам Тимошенко матеріали, подані разом з клопотанням, оскільки вони вже були залучені до справи раніше.

Нагадаємо, вчора екс-прем'єр повністю відповіла на всі питання прокуратури й суду, тим самим, «розбивши» всі доводи звинувачення, як заявив захист підсудної. За твердженням адвокатів, вона ясно відповіла на дві «найважливіші» позиції звинувачення: чи було перевищення влади — ні, і, чи були збитки в «Нафтогазі» та інших газових компаніях, пов'язаних з діяльністю «Нафтогазу» — ніяких збитків не було.
Підписатися:

Коментарі