• Китай буде першим пріоритетом у зовнішній політиці Японії

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 2 вересня 2011 року
Новообраний прем'єр-міністр Японії Йосіхіко Нода має намір поглиблювати відносини перш за все з Китаєм, а також із іншими сусідніми країнами. Про це він заявив 2 вересня на прес-конференції в своїй резиденції, в Токіо.

«Моя принципова позиція полягає в поглибленні взаємовигідного і стратегічного партнерства між Китаєм і нашою країною», – заявив Нода після формування нового кабінету міністрів країни, на своїй першій прес-конференції, повідомляє СRI.

Висловлюючись про пріоритети у зовнішній політиці, глава кабінету міністрів пообіцяв також працювати над налагодженням відносин з Південною Кореєю та Росією.

«Я буду робити все можливе, щоб будувати добрі відносини й з іншими сусідніми країнами, у тому числі з Південною Кореєю та Росією», – уточнив він.

Сьогодні ж японський прем'єр завершив формування нового складу уряду. Про нього офіційно оголосив призначений спікер уряду Осаму Фудзімура – один з найближчих соратників Йосіхіко ноди.

Нагадаємо, 30 серпня 2011 новим прем'єр-міністром Японії більшістю голосів був обраний лідер Демократичної партії Йосіхіко Нода. За день до відставки уряду він же був обраний лідером правлячої партії країни.
Підписатися:

Коментарі