• У штаті Техас бушують небувалі лісові пожежі

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 7 вересня 2011 року

У штаті Техас стихійними лісовими пожежами за останні два дні було знищено 40 гектарів лісу, більше тисячі будинків. Є жертви. 

Про це повідомив республіканський кандидат у президенти, губернатор Техасу Рік Перрі 6 вересня, виступаючи на місцевій прес-конференції за надзвичайної ситуації. Оглянувши з вертольота територію ранчо Штайнер в Остіні, він назвав пожежу жахливою, а ситуацію вкрай критичною. У перший день пожежі загинули дві людини і сьогодні – ще двоє.

За заявою Пері – ярого критика уряду і фаворита «чайної партії», федеральна влада недостатньо допомагає штату в боротьбі з пожежами. «На прилеглій військовій базі Форт Худ є велика кількість бульдозерів і різної техніки, яку можна задіяти для гасіння вогню, але вона простоює», – сказав він.

Адміністрація Обами в свою чергу відповіла, що вони забезпечують Техас всієї необхідної допомогою: направили в зону надзвичайної ситуації групи рятувальників з інших штатів, а також пожежні літаки.

Зазначимо, штат Техас зараз переживає небувало сильну посуху. Такої не траплялося тут за останні півстоліття. Стан справ ще погіршує й сильний вітер. За прогнозами синоптиків, його швидкість найближчим часом кілька зменшитися, що збільшить шанси пожежників у боротьбі з вогнем.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...