• Москва відзначилася гігантським видовищем у дні 864-річчя

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 5 вересня 2011 року

Понад 2,5 мільйона осіб відзначили День міста Москви в минулі вихідні. У дні 3–4 вересня було проведено понад 600 заходів. Завершилося святкування світловим шоу на головній будівлі МДУ, яке потрапить у Книгу рекордів Гіннеса.

За традицією москвичів чекали народні гуляння, концерти зірок російської естради та салют. А унікальна розважальна 4D-програма на Воробйових горах залучила 800 000 глядачів.



За допомогою комп'ютерних технологій фасад МДУ перетворювали на Ейфелеву вежу, Біг-Бен, храм Василя Блаженного, Великий театр, Сіднейський оперний театр, Тадж-Махал і єгипетські піраміди. По висоткам 240-метрової будівлі дерся знаменита «людина-павук», їздили потяги, літали чудовиська й літаки, злітала ракета тощо.

Гігантський 4D-екран проектувався на площі 2,5 тис. кв. метрів. Архітектурні об'єкти на фасаді МДУ відтворювалися за допомогою 80 проекторів, а 40 світлових гармат пускали в небо різнокольорові промені. Закінчилася вистава традиційним феєрверком.

Подібне видовище раніше проходило у Великобританії, проте масштаб московського шоу виявився прямо-таки гігантським. Як повідомляють московські ЗМІ, світову виставу в Москві буде занесено в Книгу рекордів Гіннеса як найбільшу.

Охочих помилуватися видовищем виявилося так багато, що станцію метро «Воробйові гори» довелося закрити, щоб уникнути тисняви. Були перекриті також і кілька вулиць у районі проведення шоу. На дорогах утворилися великі пробки. Більшості жителів і гостів столиці довелося майже годину штовхатися біля металошукачів, а повертатися додому — пішки, або попутками.

У дні святкових заходів за порядком у Москві стежили понад 16 тисяч співробітників поліції, відзначає прес-служба управління МВС столиці. Під час шоу на Воробйових горах за медичною допомогою звернулося 64 особи, 22 з них було госпіталізовано.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...