ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Медведєв став уникати зустрічей з Януковичем

Велика Епоха
Дмитро Медведєв, який вже більше 10 разів з минулого року зустрічався з Віктором Януковичем, уперше дав зрозуміти, що наситився зустрічами з українським колегою.

Шість громадян України евакуйовані з Тріполі. Фото: VLADIMIR RODIONOV/Getty Images
Шість громадян України евакуйовані з Тріполі. Фото: VLADIMIR RODIONOV/Getty Images
Сьогодні український Президент прибув з робочим візитом до Таджикистану, м. Душанбе, де 3 вересня візьме участь у засіданні Ради глав держав СНД. Він також планує в ці дні провести ряд двосторонніх зустрічей з членами Ради, в тому числі з Медведєвим – по газовому питанню, заявив про це сьогодні Микола Азаров.

Але, як сказала прес-секретар російського Президента Наталія Тімакова: «Як правило, під час саміту Дмитро Медведєв традиційно спілкується з усіма колегами-учасниками зустрічі. Тому контакти з українським главою держави на полях саміту звичайно будуть. А що стосується окремої зустрічі, то поки в планах нашого президента такової немає», цитує портал газети «Дело». http://delo.ua/ukraine/medvedev-izbegaet-vstrech-s-janukovichem-163808/

Як відомо, за останні кілька днів українська і російська сторони перекинулися досить серйозними і гострими заявами на адресу один одного.

Так, Прем'єр-міністр України заявив, що Україна не буде вступати в митний союз, а також у черговий раз розкритикував газовий договір 2009 року. У відповідь на це російський президент на зустрічі зі своїми журналістами назвав позицію України «утриманською».

Як сказав Медведєв: «Це показує нерозуміння законів політичного життя і взаємин між країнами. Якщо в уряді України немає цікавих для нас пропозицій, то ми будемо виходити з чинних угод, які повинні виконуватися».