• В Україні створять Книгу побажань Євро-2012 вагою 20 кг і гігантський талісман

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 5 вересня 2011 року

У Києві на виставці «Світ подарунків 2011» 7 вересня стартує проект «Книга побажань Євро-2012 для збірної України», а також представлять гігантський талісман «Зозулицю».

Книга включить листівки, малюнки та вірші вболівальників, які останні присвятять майбутньому чемпіонату і збірній країни. Про це повідомив організатор «Книги побажань» Олександр Соколинський телекомпанії ТСН. «Книга буде розміром 105х68 см, що у відповідному масштабі до футбольного поля НСК «Олімпійський» — 1:100. Важитиме вона 20 кг», — сказав він.

На виставці «Світ подарунків 2011», яка відкриється 7 вересня у Міжнародному виставковому центрі столиці, вболівальники зможуть заповнити перші листівки-побажання, висловити свою підтримку чемпіонату та дати пораду збірній.

Протягом місяця листівки будуть «гуляти» по країні, після чого їх з'єднають в одну книгу і вручать тренеру збірної України Олегу Блохіну.

На заході також виставлять гігантську «Зозулицю» — талісман Євро-2012.

«У середу ми продемонструємо всьому світові саму свистульку-талісман. Сподіваємося, що вона стане найбільшою в світі. Презентація буде вражаюча і яскрава. За 20 хвилин ми спробуємо уявити образ нашої красивої держави», — розповів Соколинський.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...