• Тимошенко провела місяць у СІЗО без особливих привілеїв

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 5 вересня 2011 року
Побут Юлії Тимошенко в СІЗО не відрізняється від побуту інших ув'язнених. Для екс-прем'єра України він проходить без супів, косметики та фірмової зачіски. Також у СІЗО заборонено користуватися деякою косметикою і гострими предметами.

Розпорядок дня наступний. Підйом о 6:00 ранку (вмивання у камері). О 7:00 годині — сніданок. Але Тимошенко відмовляється вживати тюремну їжу. Тому їсть тільки те, що дозволено — нешвидкопсувні продукти. У зв'язку з цим арештована обходиться без супів і борщів, повідомляє «Сегодня» з посиланням на колишнього начальника київського ізолятора Сергія Старенького.

З 12:00 до 14:00 — обід і далі — вільний час. У день відсутності суду заарештований попереднього ув'язнення проводить час за переглядом телепередач та читанням книг. Раз на день його виводять на прогулянку.

Вечеря з 17:00 до 19:00. Відбій о 22:00. Душ дозволяється раз на тиждень. Світло в камерах горить цілодобово, але нічне світло після 22:00 тьмяніше. Після цього часу арештанти повинні перебувати у ліжках.

Також Тимошенко не можна користуватися тушшю для вій, підводом для очей та шпильками для волосся. Тому на трьох останніх судових засіданнях вона була з вузликом, замість традиційної коси.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко була арештована 5 серпня 2011 за звинуваченням у перевищенні службових повноважень при укладенні в 2009 році газового контракту з Росією. За заявою влади, країні було завдано збитків понад 1,5 млрд. грн. Даний суд тягнеться з 24 червня цього року.

Підписатися:

Коментарі