• У Харкові трамвай врізався в будинок

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 5 вересня 2011 року

Надзвичайна подія в Харкові відбулася вчора ввечері в районі перетину вулиць Веринська та Якіра. Трамвай знесло з рейок і занесло в будинок. У вагоні перебувало 20 осіб. Ніхто не постраждав.

На місці НП зараз працює аварійна служба «Міськелектротрансу» та співробітники ДАІ. По вулиці Веринська відкрита лише частина дороги, тому рух транспорту ускладнений.

За словами водія Марії Купріної, повідомляє Міський портал Харкова, вона їхала як завжди — «потихеньку». Але на перехресті, друга траверса візку злетіла зі стику рейок, і трамвай за інерцією пішов різко вліво. Далі вагон понесло по асфальту.

«В принципі, ситуація штатна. Там було два негідних стики. Все через несправність колійного господарства. Рейки старі, вагони старі. Ремонтувати нікому. Тому тут очікувати можна чого завгодно», — прокоментувала вона причину події.

Старший інспектор харківського міськуправління ДАІ Олег Никоненко заявив, що причини події остаточно будуть встановлені після проведення усіх необхідних експертиз. «Вважаєть, що виною можуть бути дві причини — це або стан шляхового покриття, або технічний стан вагону», — додав він.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...