• В Італії загальнонаціональний страйк торкнувся туристів і Венеціанського кінофестивалю

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 6 вересня 2011 року

Сьогодні мільйони італійців взяли участь в одноденному загальному страйку. В аеропортах країни скасовані авіарейси, обмежено рух поїздів і автотранспорту. Не працює більшість урядових установ.

Страйк, організований федерацією італійських профспілок CGIL, спрямован проти урядових заходів економії і нових правил звільнення працівників. Страйкуючі також вимагають збереження робочих місць і більш суворих заходів до ухильників від податків, передає BBC.

У Римі та Неаполі, Туріні і Мілані закрито метро, ​​не ходять потяги автобуси і трамваї. В аеропортах страйкують пілоти і стюардеси, а також обслуговуючий персонал.

У Венеції тимчасово перерветься поромне сполучення з островами, де проходить міжнародний Венеціанський кінофестиваль. Цей колапс відіб'ється не тільки на багатьох туристах, які прибули сюди, щоб подивитися прем'єри фільмів, а й на роботі самого кінофестивалю, так як страйкувати зібралися й самі кінематографісти, передає НТВ.

Однак частина профспілок відмовилася від участі у страйку. На їхню думку, зараз, коли під загрозою знаходиться кожне робоче місце, немає сенсу виступати проти роботодавців.

Паралельно зі страйками в країні пройде більше ста маніфестацій і акцій протесту.

Відзначимо, уряд Італії змушен скорочувати бюджетні витрати і підвищувати податки, як на тому наполягають партнери країни по єврозоні. Ці вимушені заходи, що спрямовані на суттєве скорочення зовнішнього боргу Італії, викликають масове невдоволення у мешканців країни.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...