• Жителі Закарпатської області залишаються без газу вже більше тижня

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 5 вересня 2011 року

В Ужгороді та прилеглих населених пунктах Закарпатської області 19 тисяч 200 абонентів досі залишаються без газопостачання через пошкодження газопроводу 29 серпня. Також вчора померла одна з трьох постраждалих під час вибуху.За повідомленням прес-служби МНС України, зварювальні роботи пошкодженої ділянки газопроводу вже завершені. За попередню добу газопостачання було відновлено в 170 багатоповерхових житлових будинках і в 6900 будинках приватного сектору.

Зараз же, за станом на 12:00, із 998 будинків газ підключений у 978, згідно з даними управління міського господарства Ужгорода. Також газ з'явився в Лівобережному та Східному мікрорайонах міста, де значиться 17,1 тис. абонентів.

Нагадаємо, Ужгород залишився без газу 29 серпня через загоряння та подальший вибух газоповітряної суміші. В результаті аварії без газу, електро- і водопостачання залишилося понад 48 400 абонентів Ужгорода та 64 прилеглих населених пунктів Закарпатської області. З сильними опіками були госпіталізовані троє людей. Одна з них учора померла. Крім 90% опіків тіла, у жінки також були обпалені дихальні шляхи, що ще більше зменшило шанси на виживання, повідомив головлікар Закарпатській області Роман Шніцер.

Відбудовні роботи, ремонт і заміна газової мережі обійшлася місту в 3,5 млн грн., як підрахував мер Ужгорода Віктор Погорєлов. Крім цього, в місті необхідно буде замінити частину газопроводу середнього тиску (800 метрів ділянки), що виллється городянам у 17 млн грн. Міністр з питань надзвичайних ситуацій Віктор Балога пообіцяв пробити це питання в уряді.

За порушення правил техніки безпеки працівниками ВАТ «Свемон-Захід» і газопостачальною компанією «Закарпатгаз», за фактом вибуху 30 серпня прокуратурою Закарпатської області порушено кримінальну справу. У той же день Президент України доручив Миколі Азарову надати постраждалим всебічну допомогу, а адміністрації області — вжити термінових заходів для ліквідації наслідків аварії, які, як бачимо, донині не усунені.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...