• Дві аварії в один день сталися на вугільних шахтах Донбасу

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 6 вересня 2011 року

Вчора у Донецькій і Луганській областях на вугільних шахтах сталося дві аварії. Один гірник загинув, доля ще трьох невідома, передає пресслужба МНС України.

  Перша аварія сталася опівдні на вугільній шахті «Булавинська» в місті Єнакієво Донецької області. На глибині 530 м стався раптовий викид вугілля. В результаті загинув один гірник.
 

Друге НП сталося пізно ввечері в 23:00 на шахті «Копальня» в місті Петровське Луганської області. На глибині 340 м вироблення раптово затопило водою. У транспортних відсіках на цей час перебувало три шахтаря. Зараз у зоні аварії ведуться рятувальні роботи співробітниками гірничорятувальної служби. У виробках відкачують насосами вводу і подають туди стиснене повітря.
 

Нагадаємо, у Луганській області місяцем раніше, 4 серпня в результаті вибуху метану на шахті «Краснокутська» в місті Красний Луч постраждали 26 шахтарів. Також дві великі аварії сталися 29 липня ще на двох шахтах Донбасу. На шахті «Макіїввугілля» в Макіївці Донецької області в результаті обриву копра загинуло 11 гірників, четверо були травмовані. На шахті «Суходольська-Східна» міста Суходольська Луганської області в результаті аварії загинуло 26 людей.
 
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...