• Київська область та провінція Хубей будуть співпрацювати у всіх сферах

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 7 вересня 2011 року

Сьогодні між Київщиною та китайською провінцією Хубей підписано протокол про взаємини у всіх сферах. Це сталося під час зустрічі китайської делегації в Києві. 

Губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк та заступник губернатора провінції Хубей пані Джан Дейлі після ряду суперечок підписали документ у сфері економіки, охорони здоров'я, освіти, туризму і спорту між Київською областю та китайською провінцією Хубей, повідомляє прес-служба Київської обласної державної адміністрації (КОДА).

Київ і Хубей домовилися обмінюватися візитами, стажувати фахівців і створити культурно-освітні центри в навчальних закладах двох країн для співробітництва в науковій сфері та навчальному процесі.

Так, Переяслав-Хмельницький педагогічний університет ім. Г. Сковороди вже направив список кандидатур своїх випускників у провінцію Хубей для навчання за однорічною Програмою в Хуажонском університеті.

Також у Київській області намічено план організації виробництва та збирання авто і виготовлення нової 72-градусної китайської горілки. За словами китайської делегації, ця горілка користується в Піднебесній великим попитом. Зі свого боку Присяжнюк запропонував гостям покуштувати української горілки.

Анатолій Присяжнюк так поділився результатами домовленостей: «Ця зустріч дозволила нам розпочати здійснювати низку спільних проектів у галузі автомобілебудування, освіти, охорони здоров'я та спорту. Найближчим часом ми домовимося про нові залучення інвестицій у різні галузі промисловості України».

Нагадаємо, 20 червня в Києві відбулася зустріч Президента України Віктора Януковича і лідера КНР Ху Цзіньтао. Глави двох країн підписали декларацію розвитку двосторонніх партнерських відносин між Україною та КНР.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...