• Алла Пугачова може вступити в партію Михайла Прохорова

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 14 вересня 2011 року

Російська співачка Алла Пугачова може вступити в партію Михайла Прохорова «Праве діло», повідомляє РІА Новини з посиланням на представника прес-служби партії.

Як повідомляє джерело, Михайло Прохоров запропонував Пугачовій взятися до вирішення проблем жінок, і вона підтримала цю ідею. Після такої заяви вони домовилися обговорити деталі її вступу до партії «Праве діло». «Жіноче питання в Росії — дуже гостре питання», — зазначив бізнесмен.

Найімовірніше, Пугачова буде присутня на з'їзді партії 15 вересня, заявила прес-служба «Правого діла». Сама ж співачка новину про намір зайнятися політикою поки не коментує.

Раніше примадонна заявляла: «Я йому (Прохорову, прим. ред.) дуже вірю. Тому, якщо чимось зможу йому допомогти, то допоможу. Якщо він запросить мене до партії — вступлю. У країні вже пора щось змінювати», — цитує її слова «Факти і коментарі».

У той же час, у самій коаліції Прохорова стався розкол. Сьогодні, 14 вересня, глава не з'явився на з'їзд власної партії. Як сказав він: «Стався захват з'їзду». Як повідомляють російські ЗМІ, 15 вересня противники Михайла Прохорова, які отримали на з'їзді більшість мандатів, можуть проголосувати за його зняття з головування.

Нагадаємо, бізнесмен Михайло Прохоров очолив правоцентристську партію РФ «Праве діло» в червні 2011 року, кинувши виклик партії Володимира Путіна «Єдина Росія». Він об'єднав у своїх рядах прихильників праволіберальної ідеології.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...