• Виставка, що свідчить про масові розстріли євреїв, відкрилася у Києві

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 9 вересня 2011 року

Виставка державного рівня «Голокост від куль: масові розстріли євреїв в Україні 1941—1944» вперше представлена в Києві. Вона проходитиме з 9 вересня по 3 жовтня 2011 року в рамках 70-річчя з часів трагедії Бабиного Яру.

Підготовлена Меморіалом Шоа, раніше вона демонструвалася в США та Франції. У першу чергу, цей проект спрямований на виховання в українському суспільстві толерантності, особливо у молоді, вважають організатори виставки.

Відтворення експозиції «Голокост від куль» засноване на працях католицького священика з Франції Патріка Дебуа. Багато років він працює над архівними й археологічними пошуками, а також збором свідчень очевидців та свідків масових розстрілів в Україні.

Виставка включає в себе документи, фотографії та відео часів війни, інформацію про історичні події масові поховання і різні предмети, що підтверджують ті події.

На офіційному відкритті, яке відбулося напередодні в Українському домі, виступили: отець Патрік Дебуа, барон Ерік де Ротшильд, президент французького Меморіалу Шоа, спікер ВР Володимир Литвин, Віктор Пінчук, а також посли Німеччини, Великобританії, Ізраїлю, США, Франції та інших країн. Були присутні також експерти, провідні історики та інші зацікавлені особи.

До відома, виставка працюватиме за адресою: Київ, Хрещатик, 2, Український дім. Вхід вільний.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...