• У США виявлена банда медиків-шахраїв

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 9 вересня 2011 року

Правоохоронні органи США затримали 91 медпрацівника, замішаних у шахрайстві із страховками. Збиток, нанесений ними державному фонду страхування Medicare, склав 295$ млн., пише HealthLeaders Media.

За відомістю генерального прокурора Еріка Холдера, більшість аферистів виписували фонду «липові» рахунки за не надані послуги або ж на оплату дорогих і не виправданих медичних послуг.

Такі злочинні співтовариства були виявлені у восьми містах Америки: Батон-Ружі, Детройті, Далласі, Лос-Анджелесі, Майамі, Нью-Йорку, Х'юстоні і Чикаго. Близько половина заарештованих займалися злочинною діяльністю в Майамі. Самі ж великі розкрадання були здійснені в Нью-Йорку, де шахраї вивели з Medicare 90$ млн.

У розкраданні гроошей і «підриві національної системи медичного страхування» були замішані медики з самих різних сфер охорони здоров'я: від фізіотерапії, працетерапії та догляду на дому, до психотерапії та представників страхових компаній, заявив Холдер.

У розкритті мережі махінацій було задіяно близько 400 співробітників ФБР, відділів по боротьбі з шахрайством Medicare, генеральної інспекції МОЗ та інших. Процес відстеження тривав два тижні.

У ФБР відзначають, що, незважаючи на розкриття цієї схеми, проблема розкрадань в медицині США ще далека від вирішення. За оцінками експертів, щорічний збиток від шахрайства доходить до 70-234$ млрд. І боротися з ним дуже важко, передає Lenta.ru.

Нагадаємо, міністерство юстиції США і міністерство охорони здоров'я ще в 2009 році створили групу слідчих для відстеження і припинення всіх випадків шахрайства з рахунками за медичні послуги Страховий системи Medicare. Остання, як відомо, оплачує медичні страховки престарілим громадянам США (старше 65) та інвалідам.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...