• Українці обійняли один одного під час флешмобу

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    П'ятниця, 9 вересня 2011 року

Флешмоб «Обійми Україну» пройшов 8 вересня в 9 містах України, включаючи столицю. Учасники акції в жовтих і синіх футболках обійняли один одного, щоб продемонструвати «любов і відданість ідеалам країни».Флешмоб за узгодженим типовим сценарієм пройшов у 9 містах України: Львові, Маріуполі, Рівному, Луцьку, Харкові, Севастополі, Дніпропетровську, Новій Каховці, Києві. Під час акції молоді активісти у синіх і жовтих футболках, на яких були написані назви 50 найбільш значимих для Україні міст у культурному та економічному плані, утворювали собою літери «UA». За словами організаторів, це символізує ідеал згуртованості українців.

Після утворення кола учасники дійства починали обіймати один одного, щоб показати символічне єднання різних регіонів, міст і, найголовніше, людей.

Мета флешмобу — звернути увагу всіх мешканців України на питання згуртованості нації, показати, що немає різниці між молоддю Східної і Західної України. «Обійми — своєрідний символ любові, дружби», — стверджують організатори.

Спочатку планувалося провести цю акцію тільки у Львові і Маріуполі як представниках Західної та Східної України, проте завдяки зростанню популярності ідеї, до цих міст приєдналися ще 7: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Рівне, Луцьк, Севастополь та Нова Каховка.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...