• У Дніпропетровську з'явилася французька карусель

  • Антон Лунін | Велика Епоха
    Неділя, 11 вересня 2011 року

Урочисте відкриття дворівневого атракціону відбулося 10 вересня біля центральної міської площі ім. Леніна в Дніпропетровську. Карусель стане місцем цілорічного культурного відпочинку мешканців і гостей міста.

Французька карусель у Дніпропетровську. Фото: Антон Лунін/The Epoch Times Україна

Запуск в експлуатацію каруселі був приурочений до 235-ої річниці Дніпропетровська. На відкритті нової пам'ятки був присутній мер Іван Куліченко, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул та голова обласної ради Євген Удод. Пан Вілкул подякував інвесторам за подарунок місту і сказав, що цей атракціон разом з іншими елементами благоустрою, що недавно з'явилися в центральній частині Дніпропетровська, стануть його новим центром.

Під час першого запуску каруселі на дерев'яних конях, левах і жирафах каталися виключно діти. Штучні звірі підсвічуються великою кількістю лампочок атракціону, які створюють ілюзію його руху, навіть коли він стоїть на місці. Ціна 1 квитка на французьку карусель становить 20 грн. 

Крім повітряних кульок, конфетті, мімів і живих скульптур святкову атмосферу допомагали створювати учасники телевізійних проектів та міжнародних фестивалів. Прозвучали пісні у виконанні вокалістів конкурсу «Х-Фактор, 2-й сезон» Володимира Куликова, Андрія Чижика, Юхима Костянтинівського. Виступили такі танцювальні колективи, як дитячий ансамбль «Веселка», шоу-балет «Shadows» і учасники танцювального центру «Dan Dance Complex». Керував постановкою танців головний хореограф проекту «Майданс» у Дніпропетровську Денис Міргоязов. Мешканці міста також змогли побачити і послухати виступи концерт-хору «Харизма», ансамблю бандуристок «Чарівниця», фіналіста ТВ-конкурсу «Танцюють усі» Олега Патракова і поета Максима Волоханя.

Встановлена в Дніпропетровську карусель була виготовлена старовинною французькою фірмою «Соncept 1900 International», яка зберігає традиції виробництва подібних атракціонів уже більше 100 років. Дніпропетровськ — перше місто в Україні, в якому з'явилася подібна пам'ятка. В індустрії розваг у всьому світі таких каруселей лічені одиниці, аналогічні об'єкти існують у Парижі, Лос-Анджелесі та Флоренції.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...