• Останній хокеїст «Локомотива» помер від опіків

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 12 вересня 2011 року

Хокеїст Олександр Галімов, який вижив під час катастрофи літака Як-42, помер сьогодні вранці в опіковому центрі Інституту хірургії ім. Вишневського в Москві. Він став 44-м загиблим в ярославській авіакатастрофі, повідомляє прес-служба Федерації хокею Росії.
 

Після краху, 8 вересня співробітники МНС доставили Галімова до Ярославської лікарні ім. Соловйова. У хокеїста від опіків було уражено до 90% поверхні тіла й верхні дихальні шляхі, а також були переломи кінцівок і забої внутрішніх органів. Спортсмену була потрібна і пересадка трахеї.

Весь цей час його стан був вкрай важким. Лікарі завантажили Олександра Галімова у медикаментозну кому і підключили до апарату штучної нирки, й підтримували організм спеціальними процедурами. Через кілька днів планували перевезти хлопця до Німеччини, у спеціалізовану клініку.

Олександру було 26 років. Він народився в Ярославлі. Займався в хокейній школі «Локомотива» з п'яти років і все життя присвятив команді. Три роки поспіль (з 2000 по 2002 рр..) Був чемпіоном Росії. У 2004 році – її бронзовий призер, а в 2005-му – вже срібний призер чемпіонату світу.

Нагадаємо, катастрофа літака, в якому летіла вся збірна команда «Локомотива» та її два тренери, сталася 7 вересня – на вильоті літака з аеропорту Туношна. З 45 чоловік у живих залишився тепер тільки один – бортпровідник Як-42 Олександр Сизов. Зараз він знаходиться в реанімації НДІ Скліфосовського. Його стан оцінюється як «стабільно важкий».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...