• 66 сесія Генеральної Асамблеї ООН стартує у Нью-Йорку

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 13 вересня 2011 року

Сьогодні починає роботу 66-я сесія Генеральної Асамблеї ООН у штаб-квартирі Об'єднаних Націй у Нью-Йорку, повідомляє ИТАР-ТАСС.

ООННа порядку денному сесії заплановано розглянути 168 пунктів, серед яких: захист прав людини, боротьба з тероризмом, забезпечення миру і безпеки, охорона навколишнього середовища, питання соціального і економічного розвитку. Її головою обрано катарського дипломата Насер Абдель Азіз ан-Насер.

Делегати продовжать розгляд питань щодо реформування Ради Безпеки ООН, які були розпочаті на попередніх сесіях.

19-20 вересня в рамках 66-ї сесії пройде нарада з неінфекційних хвороб, де будуть розглянуті дії та ініціативи міжнародного співтовариства у боротьбі з епідеміями.

З 21 по 27 вересня в плані сесії намічена й традиційна загальнополітична дискусія. Крім неї, 22 вересня намічена зустріч з ядерної безпеки та нарада, присвячена 10-й річниці прийняття Дурбанської декларації та Програми дій по боротьбі з расизмом.

Нагадаємо, Генасамблея – це головний дорадчий орган ООН. До неї входять представники всіх держав-членів. З 14 липня 2011 року вона стала нараховувати в собі 193 держави-члена ООН. Цей список поповнив Південний Судан.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...