• Від укусів кліщів постраждало близько 30 тисяч росіян

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 14 вересня 2011 року

На Південному Уралі в 2011 році від укусів кліщів постраждало близько 30 тисяч осіб, із них більше 20% — це підлітки і діти. Є летальні випадки. Інфекціоністи радять зробити перше щеплення проти кліщового вірусного енцефаліту вже у вересні-жовтні, не відкладаючи до весни.

Як повідомляє прес-служба Росспоживнагляду по Челябінській області, зараз більше 30 тис. дітей отримають безкоштовні вакцинації в школах, в рамках обласної цільової програми. Інша частина — в поліклініках, за рахунок коштів громадян та підприємств. На сьогодні є широкий вибір вакцин у російських аптеках.

Для вироблення імунітету жителям Челябінської області рекомендовано вже зараз зробити перше щеплення. Інтервал після першої ін'єкції становить 5–7 місяців для ліків вітчизняного виробництва і 1–3 місяці — закордонного. Потім профілактику повторюють набагато рідше: через рік, а далі — через кожні три роки.

Нагадаємо, у Південному Уралі в 2011 році від енцефаліту постраждало 123 людини, 5 захворіло зі смертельним наслідком (четверо дорослих та одна дитина). Єдиний спосіб убезпечити себе від небезпечного вірусу, як вважають медики, — зробити щеплення.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...