• Россійська партія Прохорова «Праве діло» розкололася

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 15 вересня 2011 року

Сьогодні в Москві пройшли два партійних з'їзди «Правого діла»: на одному – прихильники глави партії Прохорова, а на іншому – його противники.Мільярдер Прохоров з'явився на з'їзд, у будівлю Російської академії наук, з народною артисткою Аллою Пугачовою. На ньому також були присутні й інші знаменитості: Андрій Макаревич і Леонід Ярмольник.

У цей же час, на іншому з'їзді в Центрі міжнародної торгівлі зібралися опоненти Прохорова, де після відкриття відразу проголосували за відставку глави партії.

На своєму ж з'їзді лідер «Правого діла» запропонував своїм прихильникам вийти з очолюваної ним партії, щоб потім створити нову, повідомляє «Інтерфакс».

Прохоров пояснив ці дії тим, що «партія дискредитувала себе фальсифікаціями». Він заявив про спробу «рейдерського захоплення партії, за якою стоїть адміністрація Медведєва». Зокрема, Прохоров вказав на Радія Хабірова – співробітника адміністрації президента, який «керував процесом реєстрації» делегатів.

На думку політолога Андрія Лаврова, мета цієї вистави – розірвати зв'язок із Кремлем і привернути до себе симпатії більшості виборців, повідомляє агентство REGNUM. Але політолог Костянтин Кисельов не згоден з думкою першого і вважає, що в партії відбулася «зрада» лідера партії і його ідеї, тому стало неминучим розмежування.

Інший, уральський політолог Федір Крашенинников, також не виключає тиску адміністрації президента на «Праве діло» і М. Прохорова. У той же час він зазначив, що цей скандал навколо партії «загрожує обернутися політичною смертю» лідеру опозиції.

Нагадаємо, 14 вересня голова партії «Праве діло» Михайло Прохоров виключив зі своїх рядів кілька людей і розпустив виконком партії.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...