• Дошка корупції встановлена на стінах незаконної забудови в Києві

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Субота, 17 вересня 2011 року
Шістнадцятого вересня на стінах скандальної будівлі, яка розташована в центрі Києва біля метро «Театральна» по вулиці Б. Хмельницького, 7, встановили символічну меморіальну дошку корупції.

На огороджувальний паркан забудови активісти організацій «Молодіжний рух Києва» і «Штаб оборони Києва» встановили символічну пам'ятну дошку, присвячену корупції, — точніше, великий паперовий плакат зі словами «Музей корупції імені О. Омельченка, Л. Черновецького, О. Попова».

«Сьогодні ця дошка символічна, але дуже скоро з'явиться справжня дошка», — пообіцяв Арсеній Пушкаренко, голова громадської організації «Молодіжний рух Києва». За словами Пушкаренко, стало відомо, що лише п'ята частина нової будівлі буде віддана під музей Києва, в той час як раніше голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов обіцяв, що приміщення будівлі будуть віддані для музею, а не під офіси компаній. «Ми закликаємо міську адміністрацію в черговий раз цю забудову прибрати, перестати займатися популізмом», — сказав Арсеній Пушкаренко.

«Сьогодні ми вийшли в черговий раз пікетувати одну з досить багатьох незаконних забудов в історичному центрі Києва. Кияни вже втомилися з цим боротися, багато хто просто вже у відчаї. Керівник комітету з боротьби з незаконною забудовою на Гончара [17] Нікіфорова виїхала за кордон», — розповів Арсеній Пушкаренко про те, як важко захищати історичні райони Києва. — Тому сьогодні ми робимо цей символічний акт, і сподіваємося, що наша акція дійде і до Олександра Попова, і до Прем'єр-міністра Азарова, і до Президента Януковича».

Нагадаємо, 28 березня Київський апеляційний господарський суд визнав незаконним будівництво 4-х поверхового торгово-офісного комплексу на вул. Б. Хмельницького, 7 біля станції метро «Театральна».

Проте 26 серпня голова КМДА Олександр Попов повідомив, що в цій будівлі буде розміщений Музей історії Києва. За його словами, музейні експонати зменшать навантаження на метрополітен, в порівнянні з торговими рядами, які планувалися в будівлі згідно з проектом. У зв'язку із заявою Попова очікується, що будівля буде добудована до кінця, всупереч попередній забороні суду.

Будівництво на Богдана Хмельницького, 7 стало однією з найскандальніших забудов сучасного Києва.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...