• Міжнародний суд закликав ООН запобігти втечі сина Каддафі

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 3 листопада 2011 року
Син Муаммара Каддафі Сейф аль-Іслам намагається втекти з Лівії, звернувшись до допомоги іноземних найманців.
Син Муаммара Каддафі Сейф аль-ІсламПро це попередив генеральний прокурор Міжнародного кримінального суду Луїс Морено Окампо. Він закликав ООН зробити все можливе, щоб запобігти втечі спадкоємця Каддафі, передає Бі-бі-сі
Представники Міжнародного кримінального суду в Гаазі вже тиждень ведуть переговори з повіреними сина Каддафі, переконуючи розшукуваного здатися. Сейф аль-Іслам ― неофіційний спадкоємець Муаммара Каддафі, ось уже кілька місяців ховається від правосуддя. Проти нього висуваються звинувачення у скоєнні військових злочинів. Зокрема, його звинувачують в організації нападів на мирне лівійське населення в лютому цього року.
Паралельно з ним суд розшукує і колишнього главу розвідки Муаммара Каддафі Абдуллу Сенуссі. Як заявляє нова влада Лівії, вони хотіли б, щоб обидва ці злочинця, що винні в масових зґвалтуваннях, постали перед судом в Тріполі.
За словами генерального прокурора, Міжнародний кримінальний суд (МКС) розглядає не тільки звинувачення проти сил Каддафі, а й проти дій сил НАТО, а також колишніх повстанців.
Що стосується останніх, то МКС звинувачує їх у незаконних арештах найманців, а також у розстрілі військовополонених.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...