• Підприємці малого та середнього бізнесу пообіцяли влаштувати революцію

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 3 листопада 2011 року
Сьогодні після 14:00 підприємці завершили акцію протесту під Адміністрацією Президента України, передавши в канцелярію своє звернення Віктору Януковичу.
  
У посланні вони вимагають від влади ветувати внесені парламентом зміни до Податкового кодексу та здійснити конкретні заходи для полегшення ведення малого та середнього бізнесу, передає UNIAN.NET
  
У разі невиконання вимог підприємці вийдуть 1 грудня на всеукраїнський страйк. Якщо ж і це не принесе результатів, то бізнесменам «залишається тільки один шлях ― революція», як повідомив один з організаторів акції.
А в цей час Верховна Рада голосувала за законопроект № 8130-д, згідно з яким збільшується поріг (з € 200 до € 2 тис.) сумарної вартості ввезених один раз у 10 днів товарів ручної поклажі або багажу, який не обкладається податком. Проект був прийнятий 270 голосами при мінімально необхідному ― 226.
Нагадаємо, сьогодні близько 300 підприємців із загального числа учасників акції протесту «Вперед!» пікетували будівлю Адміністрації Президента України на вулиці Банковій з боку вулиці Інститутської.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...