• Тимошенко просить Європу не зривати з Україною угоду про асоціацію

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 3 листопада 2011 року
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко попросила Єврокомісію продовжити співпрацю з Україною, незважаючи на арешт і винесений їй вирок.
Юлія ТимошенкоУ своєму листі, оприлюдненому в зарубіжних ЗМІ, вона просить Брюссель не зривати підписання з Україною угоду про асоціацію та «ігнорувати дії українських кримінальних авторитарних кіл», повідомила прес-секретар екс-прем'єра Марина Сорока УП.  
«Зрив підписання стане трагедією, що на десятки років затьмарить майбутнє України. Я не хочу, щоб ніяка причина, тим більше, мій комфорт перешкодили європейському майбутньому моєї країни», ― пише Ю. Тимошенко.
Засуджена екс-прем'єр вважає, що українська влада свідомо і планово зриває процес європейської інтеграції України.
Цього листа вона передала в західні видання через свого адвоката, як повідомляє М. Сорока.
Раніше, 12 вересня в інтерв'ю виданню The Times пані Тимошенко заявляла, що в нинішній ситуації ЄС «зіграє на руку Януковичу і його банді, якщо підтримає зближення з Україною», як повідомляє «Ъ». 
Нагадаємо, 27 жовтня в Страсбурзі була прийнята резолюція, в якій прописані пункти з вимогою: допустити Ю. Тимошенко до парламентських виборів у 2012 році. А це можливо тільки за умови зняття судимості з екс-прем'єра.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...