• Скоро ми оголосимо про газову домовленість - Янукович і Медведєв

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 18 жовтня 2011 року
У найближчі дні Україна та Росія оголосять про результати переговорів щодо перегляду газових угод, підписаних екс-прем'єром Юлією Тимошенко в 2009 році, заявив сьогодні Віктор Янукович і Дмитро Медведєв на II Міжнародному українсько-російському міжрегіональному економічному форумі в Донецьку.
Газова угода«Як ми будуватимемо наші стосунки ― ми оголосимо про це найближчим часом, коли розставимо крапки над i ... Як партнери, ми будемо завжди виконувати наші двосторонні угоди: стабільно платити за газ і стабільно прокачувати його до Європи...», ― сказав український голова на прес-конференції за участю Д. Медведєва.
Водночас, Дмитро Медведєв заявив, що російсько-українські газові угоди можна переглядати тільки в тому випадку, якщо це буде взаємовигідно, повідомляє Інтерфакс-Україна.  
«Між нами діє договірна база ― ідеальна чи ні, але вона є, і підлягає виконанню. Міняти цю базу, звичайно, можна, якщо про це домовилися сторони і якщо це взаємовигідно», ― висловив свою думку російський президент у Донецьку.
Він уточнив, що саме цим зараз займаються керівники газових компаній «Нафтогазу» і «Газпрому»: шукають прозорі, вигідні і юридично коректні способи обопільного співробітництва.
«Я сподіваюся, що вони впораються з цим завданням. Коли це відбудеться, ми зберемо всіх і оголосимо про результати», ― підсумував Д. Медведєв.
Нагадаємо, 11 жовтня прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що українська сторона сподівається досягти компромісу в перегляді газових угод з Російською Федерацією за 10-15 днів. У Москві ж уважають, що газові контракти двох сторін є легітимними, і умови угод можуть змінитися для України тільки в гіршу сторону.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...