• Янукович не має наміру переглядати питання Тимошенко

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 18 жовтня 2011 року
Віктор Янукович відхилив вимогу Заходу переглянути рішення суду і звільнити Юлію Тимошенко в угоду іноземним політикам. Про це він заявив в інтерв'ю західним журналістам у Києві 17 жовтня.
Віктор ЯнуковичЯк пише європейський журнал The Wall Street Journal, Darticle європейський дипломат у Києві заявив, що запланована на четвер поїздка Президента до Брюсселю, з метою завершити деталі угоди про асоціацію, зараз перебуває під сумнівом. Янукович очікує, що зустріч може піти по іншій лінії ― голови ЄС знову зажадають звільнити Тимошенко.
Однак, незважаючи на охолодження у відносинах, український лідер сподівається на зустріч, але, якщо опозиція стане перешкодою для його візиту в Брюссель 20 жовтня, то він «полетить далі» ― в шестиденне латиноамериканське турне, про яке повідомляє прес-центр Президента. «Я не збираюся їхати, щоб просити милості. Ми є партнерами. Якщо є необхідність зустрітися, я готовий. Якщо ні, то я полечу далі», ― сказав він.
Як повідомляє джерело, пан Янукович сказав, що було б неправильно звільнити Ю. Тимошенко через нові кримінальні звинувачення, які їй висунули та обіцяють 12-років в'язниці. Вона обвинувачується в розкраданні у держави $405 млн її газовою компанією в 90-х роках. Хоча ці звинувачення вона заперечує.
Як відзначає The Wall Street Journal, Віктор Янукович, підвищивши голос, закликав Захід поважати Україну. Й сказав, що у нього склалося враження, ніби «вони не хочуть чути» його ствердження про те, що він не втручається у роботу правоохоронних органів і судів.
Нагадаємо, вчора Президент України дав інтерв'ю таким представникам іноземних ЗМІ, як агентству Bloomberg, виданням The Wall Street Journal, The Times, Corriere della Sera, The New York Times, Frankfurter Allgemeine Zeitung, а також телеканалу «Євроньюс». Останній випустить в ефір інтерв'ю Президента сьогодні о 20:00.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...