• Президенти України та Греції зустрілися в Афінах

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 6 жовтня 2011 року

Віктор Янукович прибув сьогодні до столиці Греції з дводенним візитом, де підпише ряд двосторонніх угод.

Президенти України та Греції зустрілися в АфінахЦе перший приїзд глави української держави до Грецької Республіки з періоду встановлення дипломатичних зв'язків між двома сторонами. На початку 2012 року буде відзначатися 20-річчя цих відносин, повідомляє прес-служба Президента.

«Зараз Греція переживає складний період. Україні також важко. Ми приїхали саме зараз, розуміючи, що потрібно підтримувати і допомагати один одному. Це і буде підтвердженням тих давніх добрих відносин, які склалися між нашими країнами», – сказав Президент.

Сьогодні в Афінах відбудуться переговори Віктора Януковича з Президентом Греції Каролосом Папуліасом, Прем'єр-міністром Георгіосом Папандреу і головою грецького парламенту Філіппос Петсалнікосом. За підсумками зустрічей планується підписання цілої низки двосторонніх договорів. Зокрема, про співпрацю у сфері інвестицій, охорони здоров'я, юстиції та повітряного сполучення.

Також український Президент візьме участь у представницькому українсько-грецькому бізнес-форумі.

Нагадаємо, напередодні візиту Віктора Януковича в грецьку столицю, посол України в Греції Володимир Шкуров повідомляв, що Греція не підтримує вимогу українських політиків включити в проект угоди про асоціацію пункт про перспективу членства України в ЄС.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...