• Зимовий час в Україні скасують – Володимир Литвин

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 20 вересня 2011 року

Сьогодні депутати Верховної Ради розглянуть законопроект про скасування переходу на зимовий/літній час в Україні, повідомив учора спікер ВР Володимир Литвин.

Зимовий час в Україні скасують«Є такий проект постанови, і я думаю, що ми приймемо його, щоб не переходити більше на зимовий час, хоча це принесе країні втрати електроенергії на 300 млн. грн.», – зазначив він.

Автор ініціативи проекту – депутат від Партії регіонів Олег Надоша впевнений, що немає ніякої економічної вигоди від переведення стрілок, вона надумана. Це тільки викликає проблеми зі здоров'ям.

Зі свого боку Міністерство охорони здоров'я України вже давно виступало за розгляд законопроекту про скасування переходу на зимовий час.

«Мені дуже не подобаються переходи на зимово-літній час і навпаки. Будь-яке втручання завжди позначається на здоров'ї людини. Знижується емоційний фон і опірність організму. Навіщо створювати непотрібні труднощі людям? Головне визначити економічний ефект від всіх цих перетрубацій. Але це не означає, що ми дотримуємося російського прикладу»,  – зазначив глава міністерства Олександр Аніщенко після закінчення прес-конференції.

Далі він сказав: «Я вважаю перехід на зимовий час нераціональним, так як потрібно жити відповідно даного часового поясу». Як лікар я можу сказати, що будь які перетрубації позначаються на здоров'ї людини, поки його організм адаптується до змін. А значить, є ймовірність виникнення тих чи інших захворювань».

Проте опозиціонери сумніваються в цьому і підозрюють, що Україна, все ж таки, йде на поводу у Росії в цьому питанні, яка з цього року скасувала переходи на літньо-зимові часи.

Нагадаємо, переведення стрілок годинника двічі на рік здійснювався в Україні понад 30 років поспіль. 4 квітня 2011 у Верховній Раді був зареєстрований проект постанови «Про зміну обчислення порядку часу в Україні».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...