• Підприємці: Київський Гідропарк зачищають для сина Януковича

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 19 вересня 2011 року

їТериторію столичного Гідропарку «зачищають для сина Президента України» переконані власники закладів Безлюдного острову, передає тижневик «Ділова столиця».  

Київська адміністрація активно зайнялася розгоном дрібних комерсантів у Гідропарку, і незабаром, як запевняють у КМДА, ця ж доля чекає незаконні будівлі на дніпровських островах. Постраждалі підприємці скаржаться, що їм відмовили в можливості узаконити свої будови.

За повідомленням джерела з КМДА, вказівка на розчищення острову від дрібних торговців дійсно виходить з Адміністрації Президента для відведення цієї землі під будівництво великому інвесторові.

У КП «Плесо», в свою чергу, підтвердили, що вони почали масово розривати з підприємцями договори на «благоустрій території» і чекають подальших розпоряджень. Як тепер з'ясувалося, ці угоди, що нав'язані підприємцям, не мали ніякої юридичної сили.

«Кожний заклад платив «Плесо» по 3 тисячі гривень на місяць. І в результаті прокуратура викинула людей зі своїх робочих місць. Тільки в однієї мене знесли чотири кафе, не видавши навіть документа на демонтаж», – сказала глава Асоціації з захисту прав підприємців та найманих працівників Гідропарку Наталія Папсуй.

У той же час, у КМДА зі свого боку пояснюють, що вони ще в квітні цього року повідомили власників закладів про можливий розвиток таких подій.

За неповних два місяці в Гідропарку було знесено 47 розважальних заклади, в тому числі кафе, ресторани і дискотеки. Демонтаж проводиться за рішенням суду міської прокуратури працівниками КП «Київблагоустрій».

За даними «Ділової столиці», уже в жовтні Київрада може почати забудову Гідропарку. Не знесуть тільки ті будови, власники яких нададуть не менше 50% частки свого бізнесу чиновникам при владі.

Деякі торговці відкрито говорять, що ордер на розміщення МАФ від Головархітектури можна «купити» за 30 тис. грн., але він дає часткову гарантію збереження бізнесу терміном всього на півроку.

До відома, син Президента України Олександр Янукович є президентом будівельної корпорації «Менеджмент Ассетс Компані» (МАКО).

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...