• Віталій Кличко вже не хоче бути мером, він піде в Президенти

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 4 жовтня 2011 року

Глава партії «Удар» Віталій Кличко відмежувався від боротьби за пост мера Києва і має намір балотуватися в Президенти. Таке рішення молодий політик прийняв після зустрічі з меценатом Віктором Пінчуком.Як повідомляє Цензор.нет,  глава інвестиційно-наукової групи «Інтерпайп» запропонував розкручувати боксера як загальнонаціонального лідера і главу всеукраїнської партії через пропаганду та медіа-рекламу, яку здійснюватиме команда бізнесмена.

«Участь у місцевих виборах може перешкодити Віталію Кличко брати участь у загальнонаціональній кампанії й технічно, й іміджево», – цитує джерело слова партійного керівництва «Удару».

Причиною такого рішення політика-спортсмена стали й останні соцопитування. Як показали дані «другого туру президентських виборів» Центру соціального моніторингу та Українського інституту соціальних досліджень, загальноукраїнський рейтинг Віталія Кличка зрівнявся з рейтингом Януковича. У той же час зростання показників боксера по Києву відсутнє і становить 13,7%, тобто він програє Олександру Попову.

Нагадаємо, раніше Віталій Кличко балотувався на пост мера Києва. Він також виграв судовий процес з Леонідом Черновецьким проти так званих «пільгових» тарифів киян на послуги ЖКГ. У результаті суд зобов'язав КМДА здійснити перерахунок необгрунтовано завищених тарифів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...