• Турецький прем'єр-міністр влаштував бійку на засіданні 66-ї сесії ООН

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 28 вересня 2011 року

Прем'єр-Міністр Туреччини Тайіп Ердоган з його особистою охороною спровокував міжнародний скандал, влаштувавши у вестибюлі ОНН бійку прямо під час засідання 66-ї сесії Генасамблеї ООН у Нью-Йорку 23 вересня.

Турецький пан Ердоган запізнювався до початку свого виступу про долю Палестини і вирішив скоротити шлях до залу засідання. Він, разом зі своєю охороною пішов шляхом, який не був призначений для гостей, і йому перегородили шлях охоронці ООН. Співробітники служби безпеки не могли знати в обличчя всіх представників країн членів ООН, яких налічується близько двохсот і просто виконували свої посадові інструкції.

У відповідь на заборону Ердогану пройти цією стороною, його охоронці стали відштовхувати постову охорону ООН, щоб відкрити шлях своєму шефу. Зав'язалася сильна бійка. У результаті, один охоронець штаб-квартири ООН потрапив до лікарні. Турецькому ж представнику довелося пройти в зал через передбачений протоколом вхід, передає DELFI.

Бійка була знята на мобільні телефони відразу декількома очевидцями. Якраз у цей час на Генасамблеї виступав глава Палестинської автономії Махмуд Аббас.

«Вони вели себе як гангстери», – заявили в охороні штаб-квартири ООН. Інший очевидець повідомив, що один із світи охоронців Ердогана схопив жінку-охоронницю ООН і штовхнув її в грудну клітку, після чого і зав'язалася серйозна бійка.

Як повідомили джерела, охоронці турецького прем'єра володіють дипломатичною недоторканністю, мабуть в зв'язку з цим і скористалися цими перевагами.

Поки що про подію Туреччина ніяк не коментує, в прес-службі ж ООН повідомили, що інцидент вичерпано.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...