• Сорос: Другий спад економіки у США вже почався

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 23 вересня 2011 року

У США почався другий етап фінансової кризи, і виною тому – республіканці, що учиняли опір ухваленню плану фінансового стимулювання, запропонованого президентом Бараком Обамою.

Таку думку висловив інвестор Джордж Сорос в інтерв'ю телекомпанії CNBC. Відповідаючи на запитання тележурналіста, чи загрожує США рецесія (економічний спад, прим. ред.), мільярдер сказав: «Я думаю, що ми вже в ній». Він також попередив, що наступна криза буде набагато сильнішою.

«Зараз, коли ми знаходимося на стадії спаду, виникла суперечка навколо питання про те, чи повинні багаті американці платити податки, і чи треба створювати нові робочі місця. Перший варіант може дати можливість збалансувати бюджет в довгостроковій перспективі, проте були обрані короткострокові фінансові стимули», – зазначив інвестор.

Він вважає, що тільки тоді, коли ситуація на фінансовому ринку вкрай загостриться, влада буде намагатися зробити все можливе, щоб утримати систему від розпаду. «Якщо ж це їм не вдасться, то навіть страшно подумати, що буде», – додав фінансист.

Джордж Сорос також спрогнозував, що Міжнародний валютний фонд, Євросоюз і Європейський центральний банк у результаті виділять чергову частку допомоги Греції, яка знаходиться на порозі дефолту. Бо, як вважає він, вони прекрасно розуміють, що це загрожує обвалом фондових ринків по всьому світу і величезними збитками для всіх європейських банків.

До відома: 81-річний американець Джордж Сорос відомий світу як фінансист, інвестор і філантроп. У фінансових колах одні вважають, що він наділений даром фінансового передбачення, інші вважають, що він досяг успіху у прийнятті важливих рішень і в «фінансових спекуляціях» за рахунок інсайдерської інформації, яку йому надають вищі політичні і фінансові чиновники найбільших країн світу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...