• Студенти Києва оголосили про початок безстрокової акції протесту

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 22 вересня 2011 року

Студенти Києво-Могилянської академії з 15:00 за місцевим часом почали безстрокову акцію протесту на Контрактовій площі столиці і почали встановлювати там намети. Вони протестують проти міліцейського свавілля, яке сталося сьогодні на Михайлівській площі в Києві.

Студенти на Михайлівській площі в Києві.Як повідомляють організатори акції – «Коаліція помаранчевої революції» і громадська організація «Братство святого Луки», кількість учасників пікету зростає. До них приєднуються студенти з НаУКМА та молодь з інших вузів. Лідери організацій інструктують студентів, що беруть участь, як встановлювати наметове містечко і оборонятися від претензій міліції. Завтра в парку Шевченка з ранку розкинеться наметове містечко.

Нагадаємо, сьогодні, 22 вересня на Михайлівській площі столиці, в ході акції протесту проти політики міністерства освіти Дмитра Табачника, відбулася бійка між студентами та міліцейськими. Четверо активістів були затримані. Пізніше міліція відпустила затриманих, повідомляє Корреспондент.net.

Як відомо, сьогодні в Києво-Могилянській академії проходить форум міністрів освіти 40 європейських країн під назвою «Школа ХХІ століття: Київські ініціативи».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...