• Афганці та чорнобильці штурмують будівлю Верховної Ради

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 20 вересня 2011 року

Сьогодні з самого ранку кілька тисяч представників чорнобильських і афганських організацій знесли огорожу біля Верховної Ради, прорвали міліцейський кордон і почали штурмувати двері будівлі парламенту. 

Спецпідрозділам ледь вдається стримувати натиск протестуючих, які вимагають від влади України не допустити позбавлення пільг соціально вразливих верств населення. Між мітингувальниками та беркутівцями сталася бійка. Уасники акції з криками «Ганьба!» оточили урядову будівлю.

Останні намагаються перешкодити прийняттю законопроекту за № 9127, який передбачає зміни у забезпеченні пільг співробітникам прокуратури, міліції, медикам, ветеранам війни, учасникам бойових дій та чорнобильцям.

Організатори протесту відзначають, що в даному законопроекті порушені пільги на оплату комунальних послуг, грошові компенсації, надбавки до пенсії співробітникам прокуратури, міліції, пожежників, шахтарям, медикам, працівникам культури, чорнобильцям, учасникам бойових дій та праці, дітям війни, а також жертвам нацистських переслідувань.


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...