• Спікером Ради Федерації Росії обрано жінку

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 21 вересня 2011 року

Члени Ради Федерації Росії сьогодні обрали головою верхньої палати колишнього губернатора Санкт-Петербурга Валентину Матвієнко, передає Ехо Москви.

За її затвердження проголосувало 140 сенаторів із 141, один утримався.

Сьогодні ж відбудеться попереднє судове засідання у Кіровському районному суді Санкт-Петербурга з оскарження ходу та підсумків виборів пані Матвієнко в петербурзькому окрузі Червоненька річка.

Нагадаємо, раніше посаду спікера Ради Федерації займав Сергій Миронов. Верхню палату парламенту він очолював майже десять років. Своєї посади він позбувся 18 травня 2011, коли був відкликаний петербурзьким заксобранням.

Нагадаємо також, що Валентина Матвієнко перемогла на виборах у муніципальних округах червоненька річка і Петровський 21 серпня, набравши до 95% голосів у обох округах. Депутатський мандат їй був необхідний, щоб пізніше претендувати на пост спікера верхньої палати. Однак самі вибори в петербурзьких округах пройшли з численними порушеннями законів РФ, у зв'язку з чим на колишнього губернатора Санкт-Петербурга було подано кілька судових позовів, але жоден з них поки не був задоволений.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...