• Тігіпко пояснить депутатам Верховної Ради, чому скасовано пільги для окремих громадян

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 20 вересня 2011 року

У п'ятницю 23 вересня віце-прем'єр Сергій Тігіпко відповідатиме на питання депутатів Верховної Ради про скасування пільг для окремих громадян, повідомив спікер Володимир Литвин.

Сергій ТігіпкоЯк заявив лідер фракції НУНС Микола Мартиненко, цей закон є ніщо інше, як «замах уряду на права соціально вразливих верств населення».

У свою чергу, спікер ВР Володимир Литвин зазначив, що і при минулій владі депутати скасовували пільги для громадян. «У зв'язку з цим не варто перекладати відповідальність тільки на чинну владу, оскільки всі ми однаково винні», – сказав він, і додав, – Головне, щоб це не відбувалося за звичною схемою, коли питання заздалегідь ставляться письмово, і уряд заздалегідь готує відповіді . У такому випадку ніхто нікого слухати не буде».

Раніше було вирішено, що в рамках години Сергію Тігіпку в залі ВР в присутності всіх членів уряду будуть задавати питання з приводу закону про виконання судових рішень, які фактично скасовують соціальні пільги для окремих громадян.

Нагадаємо, 6 липня 2011 року Кабінет міністрів обмежив ряд соціальних виплат до кінця 2011 року дітям-інвалідам, чорнобильцям та особам, що втратили годувальника. Відповідні зміни внесені до постанови уряду за № 745.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...