• Депутата Ландика екстрадовано до України для суда

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 22 вересня 2011 року

Сина народного депутата Партії регіонів України Володимира Ландика, Романа Ландика екстрадовано в Україну російською стороною 21 вересня для суда.

Фото зі сторінки Романа Ландика в odnoklassniki.ruЯк заявив керівник прес-служби Генпрокуратури України Юрій Бойченко: «Прокуратура України буде забезпечувати нагляд для здійснення законності щодо виданої особи».

Раніше Генпрокуратура України направила запит у відповідну інстанцію Росії про видачу колишнього депутата Луганської міськради Романа Ландика для притягнення його до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, 7 липня 2011 прокуратура Луганської області порушила проти Романа Ландика кримінальну справу за побиття дівчини в місцевому ресторані. Слідом за цим вона потрапила до лікарні з сильними побоями і струсом головного мозку. Після інциденту Ландик був виключений з фракції та Партії регіонів Луганської міськради.

Відразу після події «нальотчик» втік з дружиною до Росії, де і був затриманий під Краснодаром. В Україні зниклого депутата оголосили в розшук, а Краснодарський суд через неповні два місяці прийняв рішення про його екстрадицію на батьківщину.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...